İPLİK VE ELYAF TİCARETİNDE UZMAN

EKSİKSİZ ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

1956 YILINDAN BUGÜNEYönetim

Mka - Yönetim

Başkan'ın Mesajı

Sektörde yarım asırı doldurmuş olmanın haklı gururunu duyuyoruz. Temelinde kurallara dayalı bir yapıyla hep istikrar ve azim ile üste sağlam taşlar koymayı hedef edindik.

3. kuşak olarak devraldığım MKA aynı azim ve istikrar ile yeni kuşaklara en saglam yapıyla aktarılması icin mücadeleyi hiç bir zaman bırakmayacağım. Kurucusu Kaşif Güler'in 1990 lı yıllarda Mesut Güler'e ve 2012 yılından itibaren ise tarafıma devrolmuş başkanlığını onurla taşıyorum. Benden sonra bayrağı devralacakların daha da yükseğe taşıyacaklarından eminim.

Toplumda uzun süreli güven sağlamış kurumlar; varlığının çalısanlarına bağlı olduguna inanan, devleti ve milletinin çıkarlarını ön planda tutan, insan ilişkilerinde empati kurabilen, şeffaf, dürüst ve samimi olanlardır. MKA her daim bu güven ilkesiyle hareket etmesi sebebiyle, çalışanlarına ve iş ortaklarına bu güveni daima sağlamıştır.

Her geçen gün çalışma arkadaşlarımıza yenileri eklenmekte, hep birlikte bu aileyi daha da büyütmek topluma, devletimize ve milletimize fayda sağlamak bize en çok gurur veren olgudur.

Yeni yatırım projelerimizin temel taşı insana bağlıdır. Çalışma arkadaşlarımızın mutlu olduğu doğru organizasyonun sağlandığı, genç ve dinamik beyinlerin bizi geleceğe çok daha güçlü taşıyacağına inancım sonsuzdur.

Saygı ve sevgilerimle
U.Mustafa GÜLER

Prensiplerimizi, hedeflerimizi ve vizyonumuzu yeni nesillere aktarırken “Birlikte daha ileriye” ilkesi çıkış noktamız olmuştur.