İPLİK VE ELYAF TİCARETİNDE UZMAN

EKSİKSİZ ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

1956 YILINDAN BUGÜNEÇorap İplikleri

MKA olarak çorap üretiminde kalite standartlarını yükseltmek için, sektöre özel iplikler sunuyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile oluşturduğumuz, çorap ipliklerine özel parametrelerimiz, üretimde müşterilerimizin ihtiyacına eksiksiz çözüm bulmaktadır.

PAMUK

  • Pamuk ipliklerde; Organic Cotton, BCI, African Cotton, Giza ve Supima seçenekleri mevcuttur.
  • Gaze-Merserize Ne 40/2 ve Ne 60/2 İplikler sürekli stoklarımız arasındadır.

BAMBU

Bambu elyaf satışı da yapan MKA, yüksek kalite bambu iplik ürünleri ile ürettiklerinize değerkatar. Bambu iplik ürünlerimiz; maksimum nem tutma, doğal anti bakteriyel özellik ve yumuşaktuşeye sahiptir. MKA kalite standartları ile siz de kalitenizi üst seviyeye taşıyın.

VİSKON

Yılların vermiş olduğu uzmanlık ve tecrübe sonucunda oluşturduğumuz kalite standartlarımızı zorluyoruz. Avrupa orjinli elyaflardan üretilmiş birinci sınıf viskon iplik ürünlerimizle üst düzey kalitenin farkını yaşayın!

POLYESTER

MKA uzmanlığıyla üretilen polyester iplikler işletminizin performans ve verimliliği artırır.İpliklerimiz; ürünlerinizin kalitesini arttırırken, üretim maliyetinizi azaltır. Birinci sınıf polyesteriplik çeşitlerimiz, MKA’nın tercihi seçkin üreticilerin ürettiği polyester  elyaflar kullanılarak üretilir.MKA standartları altında üretilen iplikler, kalitenizi zirveye çıkarır.

MODAL&TENCEL

MKA, tekstil alanında yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyadaki yeniliklerin takipçisi veuygulayıcısıdır.  Modal ve Tencel iplik çeşitlerimiz Lenzing sertifikalı elyaflardan MKA standartlarıaltında üretilir. MKA yüksek kalite ipliklerle firmanızın üretim kalitesini yükseltme fırsatı sunar.

BOYALI İPLİKLER

MKA; gruba bağlı bir diğer şirketinde, renk ölçüm sistemleri ile ilgili uzmanlık hizmeti vermektedir.İşletmelerde bulunan spektro fotometre, ışık kabinleri ve ışık odaları gibi renk kontrol sistemlerininkalibrasyonunu yaparak sertifikalandırılmasını sağlar. MKA’nın vermiş olduğu sertifika dünyacaünlü markalar tarafından kabul görür. MKA, hata payını sıfıra indiren Avrupa menşeili son teknolojimakinelerle boyalı iplik ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözüm sunar.